Mjesni odbor Zlarin

SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Šibenski borci zlatni na Europskom kupu „Karlovac Open 2022“

Članovi Kickboxing kluba Dalmatino iz Šibenika, August Lambaša i Snježana Prgomet, osvojili su zlatne medalje na Europskom kupu „Karlovac Open 2022“ koji se održavao od 11. do 13. veljače 2022. godine u Karlovcu.

August Lambaša nastupio je u konkurenciji kadeta u kategoriji do 47 kilograma, disciplina kick light, a do zlatne medalje stigao je porazivši tri protivnika. U prvoj borbi pobijedio je neugodnog Vladimira Talazova iz Bugarske. U drugom meču je prekidom pobijedio domaćeg borca, Bornu Lovrića, dok je u finalnoj borbi u žestokom okršaju bio bolji od Ekrema Omanovića iz Bosne i Hercegovine.

Snježana Prgomet je u konkurenciji seniorki nastupila po K1 pravilima u kategoriji do 48 kilograma. Standardna reprezentativka Hrvatske pobijedila je predstavnicu Mađarske, Doru Viktoriu Palfi.

Na natjecanju je sudjelovalo preko 900 natjecatelja iz 27 zemalja po svim težinskim skupinama i disciplinama kickboxinga.

Natjecateljima su u kutu bili trener Damir Lambaša i svjetska prvakinja Nives Radić. Voditelj ekipe, kao i proteklih 16 godina, bio je neumorni i vjerni predsjednik kluba, Darko Mikulandra.

Objavljeno: 14.02.2022, 09:53h