Službene stranice Grada Šibenika
A Podcrtaj linkove  
Grad Šibenik službene stranice

šibenik.hr

Idi na naslovnicu
Otvori sitemap
Zatvori sitemap

Gradska četvrt Baldekin I

Gradska četvrt Baldekin II - Škopinac

Gradska četvrt Baldekin III

Gradska četvrt Crnica

Gradska četvrt Građa

Gradska četvrt Jadrija

Gradska četvrt Mandalina

Gradska četvrt Meterize

Gradska četvrt Plišac

Gradska četvrt Ražine

Gradska četvrt Ražine Donje

Gradska četvrt Stari Grad

Gradska četvrt Šubićevac

Gradska četvrt Varoš

Gradska četvrt Vidici

Gradska četvrt Zablaće

Mjesni odbor Boraja

Mjesni odbor Brnjica

Mjesni odbor Brodarica

Mjesni odbor Danilo

Mjesni odbor Danilo Biranj

Mjesni odbor Danilo Kraljice

Mjesni odbor Donje Polje

Mjesni odbor Dubrava kod Šibenika

Mjesni odbor Goriš

Mjesni odbor Grebaštica Donja

Mjesni odbor Grebaštica Gornja

Mjesni odbor Jadrtovac

Mjesni odbor Kaprije

Mjesni odbor Konjevrate

Mjesni odbor Krapanj

Mjesni odbor Lepenica

Mjesni odbor Lozovac

Mjesni odbor Mravnica

Mjesni odbor Perković

Mjesni odbor Podine

Mjesni odbor Raslina

Mjesni odbor Sitno Donje

Mjesni odbor Slivno

Mjesni odbor Vrpolje

Mjesni odbor Vrsno

Mjesni odbor Žaborić

Mjesni odbor Zaton

Mjesni odbor Žirje

Mjesni odbor Zlarin

SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Kulturni program

Kulturni program, veljača 2024.

Datum Mjesto održavanja Manifestacija

3. veljače (subota)

  • 11:00

KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Mjesečeve priče

  • Djeca i mladi - kazalište

3. veljače (subota)

  • 18:00

KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Udar sreće

  • Film

3. veljače (subota)

  • 20:30

KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Zona interesa

  • Film

4. veljače (nedjelja)

  • 20:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Salto animato

  • Ples

7. veljače (srijeda)

  • 12:00

GRADSKA KNJIŽNICA ''JURAJ ŠIŽGORIĆ'' ŠIBENIK

Predstavljanje knjige ''Jadrija naše mladosti – 100 godina kupališta Jadrija'' Igora i Gorana Radina.

7. veljače (srijeda)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Barbie

  • Film

7. veljače (srijeda)

  • 20:30

KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Uboga stvorenja

  • Film

8. veljače (četvrtak)

  • 18:00
GRADSKA KNJIŽNICA ''JURAJ ŠIŽGORIĆ'' ŠIBENIK

Izložba Haiku slika pjesma ''Haiku, iskri, sijeva'' Mihovila Rismonda

8. veljače (četvrtak)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

Hamlet - evidencija zločina jedne monarhije

9. veljače (petak)

  • 18:00
GRADSKA KNJIŽNICA ''JURAJ ŠIŽGORIĆ'' ŠIBENIK

''Sve se vrti oko OSI''

  • Predstavljanje knjige Antonija Milanovića

9. veljače (petak)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

Dupla doza – Goran Vinčić i Marko Dejanović

  • Stand up Comedy

10. veljače (subota)

  • 11:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Tata Slikovnica i Sebastijan

  • Djeca i mladi - kazalište

10. veljače (subota)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Zona interesa

  • Film

10. veljače (subota)

  • 20:30
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Udar sreće

  • Film

11. veljače (nedjelja)

  • 11:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Škola čarobnih životinja 2

  • Djeca i mladi - film

12. veljače (ponedjeljak)

  • 09:30
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

12. veljače (ponedjeljak)

  • 14:00
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

13. veljače (utorak)

  • 09:30
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

13. veljače (utorak)

  • 14:00

HNK U ŠIBENIKU

Dražen

13. veljače (utorak)

  • 20:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

My Jazzy Valentine – Sara & Japa

  • Glazba

14. veljače (srijeda)

  • 09:30
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

14. veljače (srijeda)

  • 12:30
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

14. veljače (srijeda)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Uboga stvorenja

  • Film

14. veljače (srijeda)

  • 21:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Prošli životi

  • Film

15. veljače (četvrtak)

  • 09:30
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

15. veljače (četvrtak)

  • 12:30
HNK U ŠIBENIKU

Dražen

16. veljače (petak)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

Varaš ga, ne ostavljaš ga

  • Produkcija: UO ARTIS Split
  • Autor: Arijana Čulina

16. veljače (petak)

  • 20:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Flamenco en vivo

  • Glazba i ples

17. veljače (subota)

  • 11:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Čarobna kapa

  • Djeca i mladi - kazalište

17. veljače (subota)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Stranci

  • Film

17. veljače (subota)

  • 20:30
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Slatka Simona

  • Film

18. veljače (nedjelja)

  • 11:00

KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Moj život kao Lotta

  • Djeca i mladi - film

19. veljače (ponedjeljak)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

Tata

  • HNK Zadar
  • Autor: Mate Matišić
  • Režija: Zoran Mužić

21. veljače (srijeda)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bonnie & Clyde

  • Film

21. veljače (srijeda)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

''Ja sam ti takav''

  • Stand-up Comedy Show Tomislava Primorca

21. veljače (srijeda)

  • 20:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Vitić pleše

  • Film

24. veljače (subota)

  • 11:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Tri praščića

  • Djeca i mladi – kazalište

24. veljače (subota)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Prošli životi

  • Film

24. veljače (subota)

  • 20:30
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Sestrinstvo parne kupelji

  • Film

25. veljače (nedjelja)

  • 11:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Bubamarac: Psići u ophodnji

  • Djeca i mladi – film

26. veljače (ponedjeljak)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

Dođi gola na večeru

  • Produkcija: HNK u Šibeniku
  • Autor: Marc Camoletti
  • Režija: Nina Kleflin

28. veljače (srijeda)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Stranci

  • Film

28. veljače (srijeda)

  • 20:30
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Lost Country

  • Film

28. veljače (srijeda)

  • 20:00
HNK U ŠIBENIKU

Dođi gola na večeru

  • Produkcija: HNK u Šibeniku
  • Autor: Marc Camoletti
  • Režija: Nina Kleflin

29. veljače (četvrtak)

  • 18:00
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Zakon zbornice

  • Film

29. veljače (četvrtak)

  • 20:30
KUĆA UMJETNOSTI ARSEN

Ubojice cvjetnog mjeseca

  • Film

 

OTVORENO:

Muzej grada Šibenika - Stalni muzejski postav

Ponedjeljak - petak (08:00-15:00)

Subota (10:00-20:00)

Nedjeljom, državnim praznicima i blagdanima muzej je zatvoren

Tvrđava sv. Mihovila

Ponedjeljak - nedjelja (08:00-16:00)

Tvrđava Barone

Ponedjeljak - nedjelja (08:00-16:00)

Tvrđava sv. Ivana

Ponedjeljak - nedjelja (08:00-16:00)

Gradska knjižnica "Juraj Šižgorić" Šibenik

Ponedjeljak - petak (08:00-20:00)

Subota (08:00-13:00)

Nedjeljom ne radi

NAPOMENA: U slučaju nepredviđenih okolnosti zadržavamo pravo izmjene